07:30

תכנית הכנס השנתי ה-20

07:30

התכנסות, רישום וארוחת בוקר

09:00

ברכות
אלכס דן

09:15

פרסים: פרויקט השנה, מלגות

09:30

מנהיגות: להוביל צוותים להצלחה

10:00

"אנחנו מתחילים בחפירת בור עצום באדמה, משקיעים מעל 6$ מיליארד לבניית מפעל בתוכו, דבר הלוקח 3 שנים, על-מנת ליצר בטכנולוגיה שאותה עדיין לא המצאנו, מוצרים שאותם עדיין לא פיתחנו, לשווקים שעדיין לא קיימים" . . . זהו ציטוט... (קרא עוד)
מיכל חובב

10:30

ניהול פרויקטים מורכבים
בעז צפריר

11:00

הפסקת קפה ונטוורקינג

11:30

פיצול למסלולים

11:30

מסלול 1 - בינוי ותשתיות לאומיות

11:30

דניאל יציג את האגף ותחומי פעילותו - הסמכות המקצועית והזרוע המבצעת בתחום הבינוי במערכת הביטחון. האגף עוסק בייזום, תכנון והוצאה אל הפועל של פרוייקטים לאומיים חדשים בהיקפים של מיליארדי שקלים, כמו גם בפיתוח ואחזקת מבנים... (קרא עוד)
אל"מ דניאל  רוד

12:00

אוריאל יציג בהרצאתו מודל אינטגרטיבי - איכותי-כמותי - לניהול סיכונים במגה פרוייקטים. בראשית ההרצאה יוצג מודל "עניבת הפרפר" המיועד לניסוח והגדרה ממוקדים ומדויקים של הסיכונים, באופן שיקל בשלבים הבאים על הטיפול בהם ועל... (קרא עוד)
אוריאל פליס

12:30

אורי ירחיב בהרצאתו על שילוב מערכת מידע לניהול פרויקט קבלני בתכנון וניהול הפרויקט BIM המערכת מאפשרות בניית מודל בעל ארבעה ממדים על בסיס תכנון דו-ממדי. מתוך המודל מוציאים מפרטים ופרטים, מפיקים כתבי כמויות ושרטוטים... (קרא עוד)
ד"ר אורי  שקד

11:30

IT-מסלול 2 - טכנולוגיה היי-טק ו

11:30

בואו להרצאה מרתקת על העתיד של עולם איכות התוכנה. ההרצאה מבוססת על נסיון מעשי ומוכח, ותיתן לכם כלים שתוכלו ליישם בארגונים שלכם.
אורי נתיב

12:00

מרבית מפרויקטי הכתיבה מחדש חורגים מתקציבי הזמן והכסף. חלקם הגדול אף ניסה שוב ושוב וניכשל. אנו נציג גישה ייחודית לניהול פרוייקטים מסוג זה.
דפי גונן

12:30

מיפוי דילמות נפוצות ומשמעותן על תפקיד מנהל הפרויקט
חגית קפלנר מצליח

11:30

מסלול 3 - תעשיות ביטחוניות

11:30

ההרצאה תסקור את אחד מפרויקטי הפיתוח החדשניים של ישראל: מערכת הגנה למטוסים אזרחיים. נבחן את הצורך המבצעי, המבנה ומתווה התוכנית של מערכת "מגן רקיע", ואספר על תהליך הפיתוח והניסויים, ועל האתגרים במהלך הפיתוח וההתמודדות... (קרא עוד)
רונן כהן

12:00

ההרצאה תתמקד באתגרים הניהוליים של אינטגרציית מערכת חדשנית ומורכבת על כלי לחימה, מעבר לייצור סדרתי, התגברות על תקלות ואתגרים טכניים וטכנולוגיים וההצלחות המבצעיות של מערכת "מעיל רוח" ובכללן הצלת חיים של עשרות חיילים... (קרא עוד)

12:30

כלי שיט בלתי מאוישים מעל ומתחת למים נמצאים כיום בתנופת פיתוח בעולם, ועתידים למלא בעתיד משימות רבות, הן בתחום המחקר האוקיאנוגרפי והאזרחי והן בתחום הביטחוני. במספר ציים בעולם כלי שיט בלתי מאוישים על-ימיים ותת-ימיים... (קרא עוד)
אורן גל

11:30

מסלול 4 - כלים לניהול פרויקטים

11:30

ההרצאה תדון בשאלה של שילוב 'ניהול אסטרטגי ועסקי' כתהליך פרואקטיבי רציף בארגון על מנת לייצר ערך עסקי. נושאים כמו: תכנון אסטרטגי, בחינת תסריטים וסימולציות, תיעדוף על בסיס תכונות עסקיות, גמישות, תכוניות עסקיות, ניהול... (קרא עוד)
עופר פלאוט

12:00

בהרצאה נראה סקר על עשרת הכלים הנפוצים בעולם לניהול פרויקטים, שלכל אחד מהם יש יותר ממיליון משתמשים. נסביר על שינוי המגמה בבחירת הכלים, נסביר מהם ארבעת הסוגים של כלי ניהול פרויקטים ומדוע מנהלים רבים העדיפו סוג אחד... (קרא עוד)
דביר זהר

12:30

בעולם שמשתנה מהר אנו רוצים לבחון כל יוזמה עסקית בשטח מהר ככל האפשר, להבין אם וכיצד היא נותנת ערך ללקוח ולארגון, להתחיל להביא תוצאות עסקיות ולדאוג שכלל הארגון יתאים את עצמו מהר – תהליכית, ארגונית ומחשובית. זה דורש... (קרא עוד)
אירנה   פורטניק

13:00

מי מאתנו לא נתקל בקשיי הטמעה של מערכות ניהול פרויקטים? השיטה מצוינת ומותאמת לארגון, הכלי נבחר לאחר בחינה מדוקדקת, בוצע set-up למופת ואפילו הפיילוט הצליח. אך לאחר חודש או חודשיים – המידע לא מעודכן, המנהלים מאבדים... (קרא עוד)
ציקו    חפץ

13:30

Project online - Transformation through innovation
אדיר רון

11:30

מסלול 5 - פרויקטי השנה

11:30

פתיחה וטיפים כיצד לזכות בפרויקט השנה
משה יונה

11:35

רפי אלבז, רשות שדות התעופה, מקום ראשון - שדרוג נערך המסלולים והקמת מגדל הפיקוח החדש

ראובן קוגן, רכבת ישראל: מקום שני: קו באר שבע אשקלון

דורי שביב, שביב הנדסה, מקום שלישי: מעונות ברושים, אוניברסיטת תל אביב

12:05

קרן שכטר-אזולאי, מכבי שרותי בריאות, מקום ראשון: ניהול הפורטפוליו למימוש האסטרטגיה הארגונית ["דשבורד" הנהלה]

12:20

דורית דיין, ביה"ס לקציני ים אורט אשדוד, מקום ראשון: שילוב תלמידי החינוך הטכנולוגי-מקצועי בתעשייה

סיגל רוזן, ביה"ס הרב תחומי ב', פתח תקוה, מקום שני: "אי של שקט" - על קצה המזלג

גרשון כהן, מנהל התקשוב, טכנולוגיה... (קרא עוד)

12:45

קובי שגיב, חיל האוויר, מקום ראשון: בלוק תכנה ל F16

יהודה שאנאנס, חיל האוויר, מקום שני: הקמת המשל"ט החדש "הראל' - על קצה המזלג

11:30

מסלול 6 - מחקר ומתודולוגיות

11:30

לצוות הניהולי של הפרויקט מטלות רבות ובהן המטלות הקשורות ישירות לצורך לרצות את המזמינים, המנהלים והסוקרים בסט של מסמכים לאורך מחזור החיים של הפרויקט. פשטות הצגת הדרישה לראש הפרויקט הכוונתו ומיקודו בנדרש בלבד מביאה... (קרא עוד)

12:00

רבים ממנהלי פרויקטים שעובדים בארגונים שאינם ארגוני היי טק, עוברים או שוקלים לעבור לניהול פרויקטים על פי מתודולוגיות "רזות". ההרצאה תתמקד בנקודות המהותיות שעלולות להוות מכשול למנהל הפרויקט ולארגון בעת מעבר מפרויקטי... (קרא עוד)
אילן רני

12:30

כל חיינו אנו מנהלים תהליכי מו"מ, אך כמה מאתנו רואים זאת כפרויקט? כמה ממנהלי המו"מ רואים אותו כך? מו"מ איכותי הינו תהליך מסודר, מובנה ומערכתי, מנוהל עפ"י עקרונות מוכרים של ניהול פרויקט. בהרצאה תוצג ההקבלה בין ניהול... (קרא עוד)
ארנון  כ"ץ

13:00

חזרה למליאה

13:00

ארוחת צהריים

14:00

השינוי בניהול פרויקטים מודרניים הוא לא רק בטכנולוגיה, אלא בעיקר בתפיסה ובגישה מפותחת יותר לניהול הפרויקט. מצד אחד, מנהל הפרויקט חייב ללמוד לנהל בגישה אסטרטגית יותר שתכלול נטילת אחריות לתוצאה העסקית ולא רק לאספקת... (קרא עוד)

14:45

A project management labor and talent shortage is upon us – and will cost the world US$340 billion by the Year 2020. Learn how global markets and executives are transforming based on PMI’s Pulse of the Profession®... (Read More)
Brian A.  Weiss

15:30

ניהול מגה פרויקט חדשני
ד"ר יאיר שינדל

16:15

סיכום והגרלת פרסים
Open Accessibilty Menu